13 listopada 2019 14:51 | Aktualności

NASI SPORTOWCY

Minęły już dwa miesiące roku szkolnego 2019/2020 dla naszych sportowców, zawodników były bardzo pracowite.  Uczniowie brali udział w wielu zawodach sportowych odnosząc duże sukcesy sportowe.

Zawody sportowe:

-Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

II miejsce Ola Piekut w kat. klas IV i młodszych dziewcząt
I miejsce Igor Piekut w kat. klas IV i młodszych chłopców

II miejsce Alan Kobierski w kat. klas V-VI chłopców

III miejsce Bartek Lewandowski w kat. klas V-VI chłopców

Alan i Bartek uzyskali awans do zawodów wojewódzkich do Uniejowa .

- Sztafetowe Biegi Przełajowe

Nasza szkoła wystawiła sztafety we wszystkich kategoriach wiekowych . Najlepsze rezultaty uzyskali chłopcy w kat. klas VI i młodszych uzyskując I miejsce w powiecie i III w półfinałach wojewódzkich . Skład drużyny: Adamiec M., Nowak M., Milczarek A., Skóra A., Piekut I., Lewandowski B., Dudek M., Kobierski A.

- Tenis stołowy  klasy VII- VIII

I miejsce w gminie , II miejsce w powiecie i V miejsce w półfinałach wojewódzkich uzyskali uczniowie Lewandowski Hubert i Łopatka Filip, zespół uzupełniał Stalka Adam (był na zawodach gminnych i powiatowych)

-Tenis stołowy klasy VI i młodsi

I miejsce w gminie, II miejsce w powiecie , awans do półfinałów wojewódzkich- Dudek Maks, Lewandowski Bartek, Wójcik Kacper

I miejsce w gminie , II miejsce w powiecie , awans do półfinałów wojewódzkich uzyskały najmłodsze zawodniczki Dzikowska Lena i Dudek Amelia.

-Piłka Ręczna klasy VII-VIII chłopcy

V miejsce w zawodach powiatowych

Ponadto nasi uczniowie brali udział w zawodach w piłce nożnej „ Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” w kat. U 8 i U 12na szczeblu powiatu. Zawodnicy zajęli czołowe miejsca i pokazali się od jak najlepszej strony.

Wiele pracy i wysiłku trzeba włożyć aby uzyskać dobre rezultaty i wyniki dlatego naszym sportowcom życzymy wytrwałości i systematyczności w dalszej pracy, czekamy na dalsze sukcesy.
 Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Zdjęcia: