WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY !

Szkoła Podstawowa w Boguszycach - Klasa VIIa

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:25 - 09:10 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Zbigniew Stępniak
09:20 - 10:05 Historia 203 Anna Grzyb
10:15 - 11:00 Język niemiecki 200 Agnieszka Chylak
11:15 - 12:00 Matematyka 201 Martyna Klimek
12:10 - 12:55 Język angielski 204 Agnieszka Dzierżawska
13:10 - 13:55 Plastyka 206 Lidia Podwysocka-Leśniak
14:05 - 14:50 Język polski 200 Elżbieta Manowiecka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:25 - 09:10 Matematyka 201 Martyna Klimek
09:20 - 10:05 Biologia 102 Mariusz Bazylak
10:15 - 11:00 Chemia 205 Iwona Pawełkowicz
11:15 - 12:00 Język polski 200 Elżbieta Manowiecka
12:10 - 12:55 Geografia 205 Anna Guzek
13:10 - 13:55 Religia 203 Joanna Piekarek
14:05 - 14:45 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Zbigniew Stępniak
15:00 - 15:45 Doradztwo zawodowe Justyna Zimecka

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
00:00 - 00:00 Informatyka sala informatyczna Irena Matuszyk
09:20 - 10:05 Język polski 200 Elżbieta Manowiecka
10:15 - 11:00 Język angielski 204 Agnieszka Dzierżawska
11:15 - 12:00 Historia 203 Anna Grzyb
12:10 - 12:55 Matematyka 201 Martyna Klimek
13:10 - 13:55 Muzyka 206 Lidia Podwysocka-Leśniak
14:05 - 14:50 Fizyka 201 Martyna Klimek
15:00 - 15:45 Informatyka sala informatyczna Irena Matuszyk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
09:20 - 10:05 Matematyka 201 Martyna Klimek
10:15 - 11:00 Religia 203 Joanna Piekarek
11:15 - 12:00 Chemia 205 Iwona Pawełkowicz
12:10 - 12:55 Język niemiecki 203 Agnieszka Chylak
13:10 - 13:55 Język polski 200 Elżbieta Manowiecka
14:05 - 14:50 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Zbigniew Stępniak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:25 - 09:10 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Zbigniew Stępniak
09:20 - 10:05 Język angielski 204 Agnieszka Dzierżawska
10:15 - 11:00 Matematyka 201 Martyna Klimek
11:15 - 12:00 Zajęcia z wychowawcą 204 Agnieszka Dzierżawska
12:10 - 12:55 Język polski 200 Elżbieta Manowiecka
13:10 - 13:55 Geografia 205 Anna Guzek
14:05 - 14:50 Fizyka 201 Martyna Klimek