WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY !

Szkoła Podstawowa w Boguszycach - Klasa VIII

Wychowawca

Agnieszka Galach

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:25 - 09:10 Język niemiecki 200 Agnieszka Chylak
09:20 - 10:05 Matematyka 206 Dorota Goc
10:15 - 11:00 Historia 203 Anna Grzyb
11:15 - 12:00 Język angielski 204 Agnieszka Dzierżawska
12:10 - 12:55 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Dorota Supeł
13:10 - 13:55 Język polski 200 Elżbieta Manowiecka
14:05 - 14:50 Edukacja dla bezpieczeństwa 204 Marcin Gruszczyński

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:25 - 09:10 Informatyka sala informatyczna Irena Matuszyk
09:20 - 10:05 Język polski 200 Elżbieta Manowiecka
10:15 - 11:00 Fizyka 201 Martyna Klimek
11:15 - 12:00 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Dorota Supeł
12:10 - 12:55 Chemia 207 Iwona Pawełkowicz
13:10 - 13:55 Język angielski 204 Agnieszka Dzierżawska
14:05 - 14:50 Wiedza o społeczeństwie 203 Anna Grzyb

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:25 - 09:10 Religia 204 ks. Zbigniew Kaliński
09:20 - 10:05 Historia 203 Anna Grzyb
10:15 - 11:00 Matematyka 206 Dorota Goc
11:15 - 12:00 Język polski 200 Elżbieta Manowiecka
12:10 - 12:55 Język angielski 204 Agnieszka Dzierżawska
13:10 - 13:55 Biologia 102 Agnieszka Galach

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:25 - 09:10 Religia 205 ks. Zbigniew Kaliński
09:20 - 10:05 Język polski 200 Elżbieta Manowiecka
10:15 - 11:00 Chemia 207 Iwona Pawełkowicz
11:15 - 12:00 Geografia 205 Anna Guzek
12:10 - 12:55 Matematyka 206 Dorota Goc
13:10 - 13:55 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Dorota Supeł
14:05 - 14:50 Język niemiecki 203 Agnieszka Chylak
15:00 - 15:45 Informatyka sala informatyczna Irena Matuszyk

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
09:20 - 10:05 Matematyka 206 Dorota Goc
10:15 - 11:00 Wiedza o społeczeństwie 203 Anna Grzyb
11:15 - 12:00 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Dorota Supeł
12:10 - 12:55 Zajęcia z wychowawcą 102 Agnieszka Galach
13:10 - 13:55 Fizyka 201 Martyna Klimek
14:05 - 14:50 Język polski 200 Elżbieta Manowiecka